Reklama

Wykorzystanie moich piłkarskich umiejętności na planie filmowym 
lub sesji fotograficznej. Sprawdzone!

OPIS:

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu – tysiące jej fanów mogą mieć setki tysięcy pomysłów, jak wykorzystać futbol w działaniach promocyjnych.

Jeżeli tworzysz kampanię piłkarską opartą, a udział Roberta Lewandowskiego nie mieści się w budżecie - możesz wykorzystać moje piłkarskie i freestyle'owe umiejętności.  Biorę udział w w reklamach klienta oraz oferuję reklamę na moich kanałach społecznościowych (zobacz zakładka - Social Media). Rodzaje działań:

%MCEPASTEBIN%

Kierunek Orlen

Reklama TV

Spot nagrany przed Mistrzostwami Świata w piłce nożnej w 2018 roku.

Mistrzostwa Polski 2018 - Gmina Kępice

Organizacja

Wraz z Gminą Kępice byłem głównym organizatorem najważniejszego wydarzneia w Polsce. Byłem odpowiedzialny za pozyskanie budżetu, stworzenie koncepcji oraz realizację i koordynację na miejscu.

Head&Shoulders - strefa kibica #GoScalpBrave

Promocja | Interakcja

Prezentowałem swoje umiejętności w strefie kibica utworzonej przez Head&Shoulders z okazji Mundialu 2018. Oprócz pokazów byłem odpowiedzialny za interakcję z kibicami w przerwie meczu.

Deichmann - Commercial

Reklama

Brałem udział w konsultacji oraz produkcji zdjęć i filmów emitowanych na kanałach społecznościowych Deichmann Global. Nagrania odbywały się przez 3 dni na terenie Niemiec, natomiast emisja materiałów nastąpiła we wszystkich krajach.

MasterCard - Finał Ligi Mistrzów

Promocja | Warsztaty

Wraz z grupą UkrFreestyle prezentowaliśmy na stadionie w Kijowie występy Football Freestyle z okazji finału Ligi Mistrzów. Naszym zadaniem było również przeprowadzenie warsztatów z lokalną młodzieżą.

  • Konsultacja mailowa / na żywo przy tworzeniu dynamicznych scen piłkarskich (np. propozycja trików)
  • Udział w kampanii reklamowej jako model (foto + wideo)
  • Udział w reklamach niestandardowych (np. flash mob, uliczny performance, spotkanie z piłkarzami)

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.